Diji Öğrenci Logo
Anasayfa Hakkımızda

Hakkımızda

KÜLTÜR YAYINCILIK olarak Diji Öğrenci platformu ile yıllardan beri biriktirdiğimiz tecrübemizi modern teknolojik imkânları kullanarak dijital ortama aktarmaktayız. Bu birikim ve heyecanla hazırlamış olduğumuz yayınlarımızı dijital ortamda siz değerli öğrencilerimiz ile buluşturmaktan mutluluk duymaktayız.

Yayın ağı, güçlü kadrosu ve öğrenciyi merkeze alan eğitim anlayışı ile Diji Öğrenci platformunda kaliteli ve müfredata uygun dokümanları hizmetinize sunmaktayız.

Özellikle öğrencilere sağladığı yeniliklerle öne çıkan ve modern teknolojik çağa uyum sağlayan KÜLTÜR YAYINCILIK, hayata geçirmiş olduğu dijital projeler ile öğrencilerin yanında olmaktadır. Kurumumuz;

  • Okula Yardımcı ürün ve hizmetleri
  • LGS
  • TYT ve YKS 2. Oturum hazırlık sürecinde en büyük desteği sizlere vermekten gurur duymaktadır

KÜLTÜR YAYINCILIK; Diji Öğrenci, Diji Öğretmen, Diji Optik, Diji Deneme platformlarında teknolojik çağı yakalıyor.

Diji Öğrenci sistemi ile ortaokul, lise ve üniversiteye hazırlık süreçlerinde soru çözüm videolarına dilediğiniz her yerde ister WEB ister ANDROİD ve İOS platformlarından ulaşabilirsiniz.

Diji Öğretmen sistemi ile sunum destekli zengin kitaplara ve mobil kütüphaneye dilediğiniz yerde ister WEB ister ANDROİD ve İOS platformlarından ulaşabilirsiniz.

Diji Optik sistemi ile test sonundaki optik formları akıllı telefonlarınızın kamerası ile okutarak doğru ve yanlış cevaplarınızı, boş bıraktığınız sorularınızı, net sayılarınızı ve sıralamalarınızı anında öğrenebilirsiniz.

Diji Deneme ile anlaşmalı olduğumuz kurumlarda girdiğiniz sınav sonuçlarınıza ulaşabilir ve genel sıralamanızı öğrenebilirsiniz.

KÜLTÜR YAYINCILIK güncel müfredat ve dijital içerikleri ile her zaman yanınızda.